Large_galeria_12091285548774

  Bogactwo oferty w zakresie nowoczesnych drzwi zewnętrznych! Ważnym elementem, decydującym o wyglądzie domu, są drzwi wejściowe.Drzwi PCV produkcji wykonane z wysokogatunkowego PCV łączy wysoka jakość z nowoczesnym wzornictwem. Wszystko po to, aby zapewnić eleganckie wejście do każdego domu. Żadne drzwi, tak jak drzwi wejściowe z PCV, nie zapewnią tak spójnej harmonii z oknami w domu, dając najlepszy efekt wizualny każdego budynku.Drzwi PCV  jako klasyczne drzwi zewnętrzne są na
 • Drzwi PVC

 • Kategoria:DRZWI
 • Dostępność: Tel.
 • - /5 (recenzji:0)
  Poleć produkt
  | ISKRA okna drzwi rolety Pruszków" class="addthis_button_compact">więcej

   
  Bogactwo oferty
  w zakresie nowoczesnych drzwi zewnętrznych!

  Ważnym elementem, decydującym o wyglądzie domu, są drzwi wejściowe.

  Drzwi PCV produkcji wykonane z wysokogatunkowego PCV łączy wysoka jakość z nowoczesnym wzornictwem. Wszystko po to, aby zapewnić eleganckie wejście do każdego domu. Żadne drzwi, tak jak drzwi wejściowe z PCV, nie zapewnią tak spójnej harmonii z oknami w domu, dając najlepszy efekt wizualny każdego budynku.

  Drzwi PCV  jako klasyczne drzwi zewnętrzne są nadzwyczaj stabilne, o bardzo dobrej izolacyjności termicznej i akustycznej oraz długotrwałej szczelności, nie wymagające wysokich nakładów na konserwację (wystarczy mycie i czyszczenie zwykłym środkiem i wodą w przeciwieństwie do drzwi drewnianych).

  Wszystkie te korzyści zapewnia odpowiednia konstrukcja skrzydła i ościeżnicy z progiem z przekładką termiczną oraz specjalną uszczelką. Stabilność drzwi  gwarantują wzmocnienia stalowe o najlepszych parametrach statycznych, które w połączeniu z ryglowaniem wielopunktowym umożliwiają skuteczną ochronę przed włamaniem.

  Trwałość drzwi i zadowolenie użytkownika gwarantowane są przez nowoczesne i niezawodne okucia, wyłącznie sprawdzonych marek w zakresie okuć drzwiowych takich jak: GU, FUHR, ROTO. Występują one w wielu wersjach, zależnych od potrzeby klienta.

  Do szczególnie polecanych zaliczamy okucie automatyczne z 3 językami samoczynnie zamykającymi się lub okucie ze specjalnymi hakami, podwyższającymi bezpieczeństwo domu.
  Używane w drzwiach PCV  zawiasy Dr Hahn charakteryzują się dużą nośnością oraz niezawodnością.

  Drzwi wyposażane są także w eleganckie klamki firmy HOPPE, występujące w różnych kolorach. Ich nowoczesna konstrukcja, wygląd oraz wysoka jakość zastosowanych surowców zapewnia niezawodność działania na długie lata.

  W celu spełnienia wszelkich pomysłów klientów oferowany jest szeroki wybór wypełnień drzwiowych w różnych wariantach i kolorach. Szczegółowe informacje na temat oferty wypełnień można znaleźć w punktach  Krótko mówiąc – oferujemy to, czego wymaga się dzisiaj od nowoczesnych drzwi zewnętrznych!

  Przykłady drzwi  zapraszamy na stronę www.euro-color.com.pl